in Moje życie

PODSUMOWANIE ROKU 2016

at
podsumowanie-roku-2016

To był przełomowy rok.
To był cudowny rok.
To był rok, który na długo pozostanie w mojej pamięci.

Gdyby ktoś powiedział mi te dwanaście miesięcy temu, że tyle się wydarzy, zaśmiałabym się mu prosto w twarz, serio.
Początek nie należał do najłatwiejszych. Był to czas, kiedy powoli zaprzyjaźniałam się z aktywnością fizyczną, próbując zalepić ogromną dziurę w sercu spowodowaną nie najlepszym okresem w moim nastoletnim życiu. Chociaż szukając pozytywnych stron to były pierwsze kroki w walce o lepsze jutro, o lepszą siebie. Przyjaźń z ćwiczeniami rozkwitła. Na swojej drodze spotkałam wiele cudownych trenerek, które motywują mnie do dziś 😀
Marta z bloga Codziennie fit, Oliwia Mojsiej, Weronika Szewczyk, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska. Kobiety petardy! Kocham je całym serduchem i marzę, by kiedyś spotkać.
Wszystkie narozrabiały w moim życiu, zaszczepiając we mnie miłość do treningów.
Z tego miejsca: DZIĘKUJĘ!

W tym roku wystartowałam z OCZAMI NASTOLATKI !!!

Stworzyłam to miejsce, odważyłam się i jestem z siebie naprawdę dumna. Mój blog to moje ukochane miejsce w sieci, moje dziecko, o które staram się dbać, jak najlepiej potrafię. Wszyscy razem tworzymy to miejsce, dziękuję Wam, że wciąż jesteście, że wspieracie, że czytacie, że udostępniacie. Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. Kocham pisać i chcę wciąż się w tym kierunku rozwijać. Mam masę planów na 2017 rok, obiecuję Wam, że to będzie NASZ ROK. Chcąc być na bieżąco, wpadaj na oficjalną grupę: I chce się żyć oraz Fanpage: Oczami Nastolatki.

Wszystkim, którzy są cały czas ze mną, wierzą we mnie, dodając mi przy tym siły: DZIĘKUJĘ!

Kocham Was całym serduszkiem 🙂

W tym roku nagrałam swój pierwszy film.

Zrobiłam to. Nagrałam film opowiadający o mojej pasji. Przyjęliście go tak cieplutko, że miałam łzy w oczach. Bałam się, naprawdę się bałam. Zależało mi na tym, aby wypaść jak najlepiej, mówiąc krótko: nie spieprzyć sprawy. W film włożyłam naprawdę wiele pracy, serca i odwagi. Pokazałam światu coś, co kocham najbardziej: TANIEC
Amatorsko, ale po mojemu.

Wyświetleń wciąż tam przybywa: DZIĘKUJĘ!

Spełniłam marzenie.
Kolejny film: TELEDYSK.
Mój własny teledysk! Szczerze: Nadal w to nie wierzę. Od zawsze w głowie krążyły mi takie myśli, kiedy nadarzyła się okazja, nie mogłam nie skorzystać.
Z pomocą brata stworzyłam film, opowiadający moją własną historię. Wiele uczuć i emocji, nie ukrywam, pojawiły się łzy. Film został udostępniony niezliczoną ilość razy, byłam w szoku!

Za każde dobre słowo: DZIĘKUJĘ!

Zmieniło się. Przez ten rok zmieniło się moje życie. Uwierzyłam w siebie, zaakceptowałam siebie taką, jaką jestem, odcięłam się od toksycznych ludzi i zaczęłam czerpać z życia garściami!

Uważam teraz, kim się otaczam, nie daję wejść sobie na głowę, nie pozwalam bawić się moimi uczuciami.
Przez ten rok przewinęła się masa ludzi wokół mnie. Oczywiście na każdy miał dobre intencje. Jednak skupiam się na tych dobrych znajomościach 🙂
Ludzie, którzy są ze mną, wspierają mnie, motywują i inspirują:
Jeżeli to czytacie, wiecie o kim piszę 😀

DZIĘKUJĘ!

Nie będę się dalej rozpisywać. Dziękuję za ten rok 🙂
Sukcesy, porażki, upadki, lekcje, błędy, z których zawsze staram się wyciągać wnioski, wstawać i zasuwać dalej. To był dobry rok. Moje nowe narodzenie.

Czego życzę Wam i sobie na ten Nowy 2017 rok?
Szczęścia 🙂

Bądźcie dobrzy i zarażajcie dobrocią innych!

2017 JEST NASZ.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 😀

Marcelina

Marcelina Grysztar