Współpraca

Witaj na moim blogu oczaminastolatki.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą napisz do mnie: marcelina.grysztar@gmail.com
Bądź na adres:
brzydkie_pismo@gmail.com – powiązany głównie z moim instagramem.

O Blogu
Blog łączy w sobie świeżość i energię młodego pokolenia. Uwaga skupiona jest na poszukiwaniu własnego „ja”, odkrywaniu swojej osobowości, pasji i powołania. Rozmawiamy o problemach, które dotykają młodych ludzi, szukamy rozwiązań, testujemy wszelkiego rodzaju sposoby na urozmaicenie codzienności, tak aby w pełni wykorzystać swój potencjał.


Osobiście moim celem jest pobudzanie kreatywności, która, często nieodkryta i niedoceniona, tkwi w każdym z nas. Pragnę inspirować i motywować do podjęcia nowych działań, wiem, jak wielu młodych ludzi stoi u progu trudnych decyzji, a przy tym często brak nam wiary i pewności siebie.
Wiem też, jak ważne jest budowanie zdrowych, dobrych nawyków już teraz, to właśnie one sprzyjają realizacji naszych celów, są sporym ułatwieniem już na starcie dorosłego życia.
Na blogu skupiam się na tematach, które wpływają na rozwój osobisty. Oscylują one między sferą przemyśleń, życiowych dylematów, artystycznych wyrazów siebie, a konkretnymi działaniami, które pomogą nam odnaleźć siebie, rozwinąć swoje talenty, zdolności, a także dobrze czuć się w swoim ciele.

Stawiam na autentyczność, moje podejście do wszelkiego rodzaju współpracy jest bardzo indywidualne. Realizując swoje zadania, pozostaję wierna swoim przekonaniom. Stawiam na jakość i zaangażowanie.

Jestem chętna podjęcia się działań, które szerzą świadomość społeczną w ważnych dla mnie kwestiach. W prezentowanych przeze mnie treściach zwracam uwagę na estetykę, przejrzystość i stosowny język.

Jeżeli jesteś twórcą i masz pomysł na wspólny projekt, zapraszam do kontaktu, jestem otwarta na różne formy współpracy.

Media społecznościowe:
Instagram: brzydkie_pismo

Marcelina Grysztar