O mnie

Hejka! 🙂 

Wpadłeś tutaj dowiedzieć się nieco więcej o autorce tego bloga, a ja z miłą chęcią dam Ci się poznać.
Jednak obiecaj mi, że dasz mi tę przyjemność, abym z czasem mogła poznać także Ciebie, już jako wiernego czytelnika moich tekstów, umowa stoi? 😀 

Mam na imię Marcelina, przyszłam na świat w 2001 roku letnią, sierpniową nocą. Pochodzę z małej miejscowości, z którą wiążę masę wspomnieć, jednak w przyszłości planuję zamieszkać w miejscu, które pozwoli mi bardziej rozwinąć skrzydła. Kocham noc, gwiazdy i zapach świeżo koszonej trawy.
Jestem Introwertykiem i dobrze mi z tym. Dzień w dzień walczę z lenistwem, który nie sprzyja rozwojowi, ale wierzę, że kiedyś obudzi się we mnie dusza pracusia! 😛 

Jestem typem roztargnionej marzycielki, która często buja w obłokach, tracąc kontakt z rzeczywistością. Rodzinna i przyjacielska domatorka, niestety z dwoma lewymi rękami do codziennych prac domowych. Okropny bałaganiarz ze mnie, a mój pokój idealnie obrazuje to, co dzieje się w mojej głowie – chaos! 
Materiał na żonę ze mnie kiepski, ale kocham zawsze mocno, wiernie trzymając się zaufanym mi osobom. Pozornie wydaję się spokojna, ale siedzi we mnie prawdziwy buntownik z chęcią podbijania świata. Totalnie zakochana w Muzyce, tańcu, karmelu i hiszpańskich piosenkach.
Mam fatalny charakter pisma i Bogu dzięki, że piszę dla Was na klawiaturze! 😀

Pewnego dnia odkryłam, ten szczególny rytm klawiatury, który sprawił, że poczułam chęć wyrażania siebie w tekstach, tak oto powstał ten blog ♥
Ciekawi mnie to wszystko, co nas otacza, ciekawią mnie ludzie, ciekawi mnie świat.
Tu na blogu przedstawiam wszystko z perspektywy młodego człowieka, który przecież tak wiele jeszcze musi się nauczyć. 

Popełniam masę błędów, ale zawsze staram się wyciągać z nich wnioski. Akceptuje swoją nieperfekcyjność, znam swoje zalety i pielęgnuje moje mocne strony. 
Moim największym marzeniem jest spontaniczna podróż po świecie Mustangiem z 1964 roku, oczywiście ze śmiałkiem, który zechce zostać moim mężczyzną.

Dużo się uśmiecham i wierzę, że dzięki temu miejscu ty również zaczniesz, wiesz jakie to fajne? 😀

Więcej o mnie, dowiesz się uważnie czytając moje wpisy, to tam pragnę wkładać jak najwięcej siebie, tego wszystkiego, co rodzi się w mojej głowie.

Zapraszam Cię również na moje social media, gdzie poznasz mnie trochę z innej strony, dowiesz się, jak wygląda moja codzienność, oraz będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu. 
Będę wdzięczna, kiedy szepniesz słówko o mojej twórczości znajomym.
Jestem otwarta na konstruktywną krytykę, Wasze pomysły, uwagi i pytania ⇒ śmiało!  

Przybijam Ci wirtualną piątkę i mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie 🙂
Będzie super, jeśli ze mną zostaniesz, dołączając do ekipy pozytywnych ludzi, którzy chcą nie tylko istnieć, ale przede wszystkim ŻYĆ!

Z uśmiechem na twarzy 😀  

 

3 komentarze

 1. Unknown

  Trochę mi mnie przypominasz 😉 Powodzenia 🙂

  07 . Paź . 2016
 2. Vdzia fotografie

  powodzenia!

  24 . Mar . 2016
  • Marcelina

   😀

   09 . Kwi . 2016

Leave A Comment